SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banese ne Prishtine
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Maj '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
64 m²
ID e produktit :
191378
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne lagjen te Santeja. Banesa gjendet ne katin e 1-re, shume e pershtatshme per banim apo per lokal, zyre dhe veprimtari te tjera afariste. Banesa ka kete renditje: sallon dhe kuzhine bashke, 2 dhoma te gjumit, korridor, banjo + shpajz (12 m2). Banesa eshte e renovuar dhe ka flete poseduese, pronari shqiptar.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Albesa
044199230
Te Santeja [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »