SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
San Pietro Resort- Vile Individuale
Çmimi :
€330,000.00
Kategoria :
Postuar :
8 Maj '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
201 m²
Viti i ndërtimit :
2017
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Oxhak, Pishinë, Kopsht, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
191390
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Vile luksoze
Vila ndodhet ne projeketin me te madh ne Shqiperi ne San Pietro Resort , ne Gjirin e Lalezit .
- Vila zoteron nje siperfaqe totale 200.4m²
Vila ka ne katin perdhe ambientin e dites se bashku me kuzhinen (open plan) te pershire edhe nje dhome gjumi dhe ne katin e dyte 3 dhoma gjumi.
Vlera ne total e viles 330.000 euro , ku ne cmim perfshihet dhe parcela ( pjesa e oborrit qe rrethon vilen )qe varion ne varsi te pozicionit te viles nga (800-1500m² )
Blerja ne kete faze te ndertimit eshte me keste te shperndara nga momenti i firmosjes se kontrates deri ne dorezimin e viles. Eshte e nevojshme nje pagese prej 30% te shumes me firmosjen e kontrates dhe per pjesen e mbetur pregatisim nje skeme likujdimi prej 3 kestesh e cila na pershtatet te dyja paleve, deri ne momentin e dorezimit te celsave, perkatesisht:

- 30% te vleres me nenshkrimin e kontrates
- 35% te vleres me perfunidmit te karabinase
- 30% te vleres me perfundimin e rifiniturave
- 5% me marrjen ne dorezim te celsave .

per me shume informacion ju lutem kontaktoni

fanijoanna@gmail..com
00355 69 20 93 003
Informata rreth publikuesit
Joana
Prishtinë
00355692093003
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »