SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Toka ne shitje TN122
Çmimi :
€55,000.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '18
ID e produktit :
191394
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Parcella gjendet ne Bernice te eperme e shtrire ne nje hapsire prej 10Ari. Parcella mund te ndahet edhe nga 5Ari dhe shitet me cmim prej 5.500euro per Ari, cmimi i negociushem.
Informata rreth publikuesit
Agjencioni ANEM
Prishtinë
+37745575000
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »