SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Lokali 44 m2 me Flete Poseduse ne Lagjen e Spitalit
Çmimi :
€58,000.00
Kategoria :
Postuar :
15 Shtator '18
Madhësia :
44 m²
ID e produktit :
191397
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Lokali 44 m2 me Flete Poseduse ne Lagjen e Spitalit

Lokali shfrytezohet Zyre dhe si i tille shitet keshtu siq shihet ne foto, e gatshme per pune dhe me mundesi fenomenale per te punuar!

Zyreja posedon 44 m2 me Flete Poseduse

Cmimi: 58,000E i negocushem

Per info tjera:
Tel: 045 410 363
Viber: +38349 60 62 60
Ju mirepresim!
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »