SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 89m2 në shitje në lagjen Arbëria.
Çmimi :
€80,100.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
89 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
191402
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 89m2 në shitje në lagjen Arbëria.
Banesa gjendet në lagjen Arbëria/Dragodan, në objektin e ndërtuar nga kompania ACG (ADA CONSULTING GROUP), është gjysëm e mobiluar dhe është në katin e VI-të.
Banesa ka këtë renditje:
1 Sallon
2 Dhoma gjumi
1 Kuzhinë
1 Banjo
1 WC
1 Ballkon

Agjencioni i Patundshmërisë
TOPIA Real Estate

038/224-222 ; 049/596-777
Web: www.topia-ks.com  
e-mail: info@topia-ks.com

TOPIA Real Estate
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »