SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet lokali me qira, momentaliaht lokali eshte kafiteri,i gat
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Maj '18
ID e produktit :
191403
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet lokali me qira, momentaliaht lokali eshte kafiteri,i gatshem eshte per te vazhduar punuar, lokali ka hapsire te mjaftueshme dhe eshte me nivele qe mund te shfrytezohet i ndare dhe per çfaredo veprimtarie( Kafiteri, banke, ordinance,), lokal ka hpasire prej 320 metra katror, poashtu ka edhe terasen.

Adresa; Lagjja Dardania mbi kurriz " Veranda Crem caaffe"

tel: 049 605 130, 043 506 606
Informata rreth publikuesit
qamile
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »