SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
banese me qera
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
5 Maj '18
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
47 m²
Ekstra :
Oxhak, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
191406
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
leshohet banesa me qera pembi standard ne mat 1.Siperfaqja 47 m2 ka nje dhome dite me kuzhine dhomen e fjetjes dhe banjon.Permomentin eshte e pamobilume.Cmimi 150 euro se shpejti do mobilohet vetem me kuzhine 160 eruo nese kompletohet krejt 180 euro
Informata rreth publikuesit
enver
Prishtinë
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »