SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet me qira zyreja 40m2 ne Qender !DELTA
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Madhësia :
40 m²
ID e produktit :
191411
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet me qira zyreja 40m2 ne Qender.Zyreja ndodhet ne rrugen Sylejman Vokshi dhe eshte ne podrum.Ka korridorin,banjon dhe kuzhinen.
Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049406434/049445711/049157113/044556777
Per t'i shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »