SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 42m2 me qira te Sami Frasheri !DELTA
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Madhësia :
42 m²
ID e produktit :
191413
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 42m2 me qira te Shkolla e Mesme "Sami Frasheri".
Banesa ndodhet ne nje zone mjaft te pershtatshme banimi ne katin e II-te dhe ka kete renditje:
-Sallon me kuzhin
-Dhome gjumi
-Banjo
Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049157113/049406434/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »