SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtëpi 232m2 në shitje në Lagjen NIC.
Çmimi :
€155,000.00
Kategoria :
Postuar :
22 Shkurt '19
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
232 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht, Ballkon
ID e produktit :
191421
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtëpia gjendet në Lagjen NIC, ka leje ndërtimi dhe fletë poseduese.
Shtëpia është e vendosur në 3 ari truall, ka 182m2 plus nënkulmin 50m2.
Shtëpia shitet e mobiluar, posedon garazhë, ujë 24h, bunarin me hidrofor, nxemje qëndrore me naftë dhe dru.

Shtëpia ka këtë renditje:
Kati i 1-rë:
| 1 Sallon
| 1 Kuzhine
| 1 Banjo
| 1 Ballkon
Kati I 2-të:
| 3 Dhoma të fjetjes
| 2 Banjo
| 2 Ballkona
Nënkulmi:
| 1 Hapsirë 50m2

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644 ;
044/636-334; 049/636-333
www.pro-rks.com 
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Lagjja Nic [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »