SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ringa (Shiten Banesat ne Ferizaj)390/18
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 14:10
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
191425
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten Banesat ne Ferizaj :

Banesa 1-Gjendet ne Lagje te Re te Kinemaja e Re-me 98 m2 K.6 e Gatshme per Banim.

Banesa 2-Gjendet te Unioni Invest mbrapa Gjykates  98 m2 K.4 e Gatshme per Banim.

Banesa 3- Gjenden ne Rr.Gremes (Enver Topalli) 65-dhe-118 m2 K.4 dhe K.5 nuk jane te gatshme.

 Banesa 4-Gjendet te Unioni Invest mbrapa gjykates me 68 m2 ne K.4 nuk eshte e gatshme.

Banesat kane dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.

Ndermjetsues:Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj

Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

WEB: www.ringaks.com 

Email: ringa1@live.de

FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga  Shitjen e mundson Agjensioni Ringa

Nr kontaktues: 045 606 103
Informata rreth publikuesit
RINGA
Ferizaj
045 606 103
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »