SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet me qira banesa 50m2 ne lagjen Dodona !DELTA
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
191429
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet me qira banesa 50m2 ne lagjen Dodona.Banesa ndodhet ne katin perdhese .Banesa ka dy dhoma,korridorin dhe banjon.
Eshte e pershtatshme per zyre,ordinance dhe veprimtari tjera.
Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049406434/049445711/049157113/044556777
Per t'i shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Dodona [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »