SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 92m2 ne shitje ne Rr.B !DLETA
Çmimi :
€82,500.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
92 m²
ID e produktit :
191432
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 92m2 ne shitje ne Rr.B te banesat e Royal.
Banesa ndodhet ne katin e I-re dhe ka ekte renditje:
-Sallon me kuzhin
-Dy dhoma gjumi
-Banjo
-Ballkon
-Ngrohje Qendrore me Termokos.
Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049157113/049406434/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »