SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me Qira Bregu i Diellit (Kompleksi Dafina) 350 €
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
191444
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa me Qira në lagjen Bregu i Diellit.
Kompleksi Dafina.
Banesa ka 90 m2 dhe posedon :
• Sallon dhe kuzhinë
• 3 dhoma gjumi
• Banjo/ WC
• Shpajz
•Ballkon.
Uje te nxehte 24 ore, sistemi i ngrohjes me kallda të përbashkët, lifti funksional 24 orë, hapsirë parkingu.
Komplet e mobiluar.
Kati IV.

Çmimi : 350 €/ muaj.

Tel:045478477
Premium Patundshmeri
Informata rreth publikuesit
Premium Patundshmëri
Prishtinë
045478477
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »