SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet zyra 90m2 me qira ne Mati 1 DELTA
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Madhësia :
90 m²
ID e produktit :
191452
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet zyra 90m2 me qira ne "Mati 1" afer rrethi, ofrohet per veprimtari ordinance ose zyre, posedon dy hapsira me te vogla, nje tjeter me te madhe, nyje sanitare dhe nje ballkon
Ka pamje ballore dhe te favorshme per reklamim, çmimi i diskutueshem
049157113/049445711/049406434/044556777
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »