SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHES BANESEN NE FUSHE KOSOVE - RRUGA "DARDANIA"
Çmimi :
€42,140.00
Kategoria :
Postuar :
8 Qershor '18
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
86 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
191453
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesen ne Fushe Kosove ne rrugen Dardania, Banesa eshte ndertim i Keni Sh.p.k, gjindet ne katin e IV dhe ka kete renditje :

sallon me kuzhine
dy dhoma gjumi
koridor
teras
shpajz
dy banjo

Banesa eshte e gatshme per banim me 31.08.2018..

Cmimi per m2 eshte 490 qe ne total i bije 42140 euro..

Facebook: Patundshmeri Search Estate
#Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shihni edhe tjera oferta!
044 433 667
+383 44 433 667 - viber
email: search-agency@live.com
o.mu
Informata rreth publikuesit
Search Estate
Prishtinë
044 433 667
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »