SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesat 90m2 dhe 60m2 ne shitje ne Dragodan !DELTA
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
ID e produktit :
191455
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 90m2 dhe 60m2 ne shitje ne "Dragodan" ose me saktesisht afer Ambasades Amerikane
Banesat jane ne ndertim e siper dhe jane objekt banesor pese katesh, ndodhen ne katin e trete te banimit me ashensor funksional, banesa 90m2 ka kete renditje- dy dhoma gjumi, sallon me kuzhine, banjo dhe ballkon, ndersa banesa 60m2 posedon- nje dhome gjumi, sallon me kuzhine, banjo dhe ballkon. Objekti eshte ndertuar me standarte te larta dhe cilsore
Çmimi per m2 eshte 800€ ndersa perkthimi i menjehershem te noteri
049157113/049445711/049406434/044556777
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »