SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm katë shtëpie me qera në lagjen Tasligje I 130m2
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
130 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht, Ballkon
ID e produktit :
191456
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm katë shtëpie me qera në lagjen Tasligje I 130m2
Banesa është super e mobiluar dhe posedon:
*Sallon
*Kuzhinë
*Tre dhoma gjumi
*Banjo
*Ballkon
*Nxemje qendrore me pelet
Cmimi 800 euro me gjitha shpenzimet
Code 10030
Per info +38344780999
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Tasligje [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »