SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet me qira shtepia 70m2 ne Pejton !DELTA
Çmimi :
€270.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
191463
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet me qira shtepia 70m2 ne Pejton(kati i shtepise).Shtepia ka kuzhinen e vacante dhe dy dhoma gjumi.Poashtu ka edhe banjon dhe ballkonin.
Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049406434/049445711/049157113/044556777
Per t'i shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Pejton [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »