SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm me qera Penthaus në lagjen Mati I 400m2
Çmimi :
€1,100.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
3
Madhësia :
400 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Tarracë Kulmi, Ballkon
ID e produktit :
191465
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm me qira Penthaus në lagjen Mati I per AFARIZEM/ZYRE DHE BANIM APO VETEM PER ZYRE (studio projektuese, call center, zyre per projekt etj etj) kati i fundit (kati 8) i PENTHAUS-it, i cili përbëhet prej 4 njesive me siperfaqe te pergjitheshme prej rreth 400m2 – e cila siperfaqe ka ne perberjen e saj kater njesi si me poshte:

1.Njesia e pare perbehet prej: nje salloni me kuzhin, dy dhomave (njera dhome ka banjo e vecante), dy banjove si dhe nje balloni me dimensione prej rreth 13mx3.5m (me siperfaqe te ballkonit prej 45m2)

2.Njesia e dyte perbehet prej: nje salloni me kuzhin, nje dhome, nje banjo dhe nje ballkoni me dimensione prej 3mx2.5m.

3.Njesia e tret perbehet prej: nje salloni me kuzhin dhe nje dhome si dhe me nje ballkoni me dimensione prej 8mx3m (me siperfaqe te ballkonit prej 24m2) si dhe

4.Njesia e tret perbehet prej: nje salloni me kuzhin dhe nje dhome si dhe me nje ballkoni me dimensione prej 8mx3m (me siperfaqe te ballkonit prej 24m2)

5. Po ashtu me PENTHAUS jane te perfshira edhe 3 GARAZHA ne bodrum (ne pronesi timen) te cilat mund te shfrytezohen nga qiramarresi I ardheshem, ndersa ka edhe rreth 20 vendparkime ne oborr te cilat jane per shfrytezim te lire nga te gjithe banoret, klientet dhe mysafiret.

6. Ne fotot qe shiheni nuk jane te perfshiira te gjitha njesit, mirepo eshte e perfshire vetem njesia e pare si me larte

te gjitha njesite jane te pa mobiluara

Te kater njesite e pershkruara si me larte jane mjaft te pershtateshme per zyre dhe banim, apo vetem per zyre.

Ne katin e fundit (katin e 8) / PENTHAUS-A nuk ka qasje askush tjeter pervec meje, po ashtu ashensorei vetem me kartlen time mund te shkoj deri nalt, perndyshe banoret e tjere nuk mund te shkojn deri tek PENTHAUS-i me ashensor, pasi qe i njejti eshte i koduar qe te mos kete qasje askush ne PENTHAUS.

Cmimi 1100 euro
Code 10033
Per info +38344780999
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »