SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohen per shitje 2 banesa 86.5m2 ne Emshir !DELTA
Çmimi :
€64,875.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
86 m²
ID e produktit :
191472
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohen per shitje 2 banesa 86.5m2 ne Emshir. Banesat gjenden ne katin e 2 dhe te 3 te banimit dhe jane ne ndertim e siper.Banesat kane kete renditje: sallonin me kuzhine dhe 2 dhoma gjumi.Poashtu kane edhe banjo dhe ballkon.
Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049406434/049445711/049157113/044556777
Per t'i shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »