SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 85m² për qira Te Qafa
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
29 Gusht '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
85 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
191490
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
85m² • Dhomë Dite me Kuzhinë • Dy Dhoma Gjumi • Dy Banjo


Banesa ndodhet në një objekt banesorë në rrugën UÇK, një zonë shumë e përshtatshme banimi, ndërtim i vjetër me organizim shumë funksional.Është në katin e katërt (4) të banimit, hapësira prej 85m² është e ndarë në dhomë dite me kuzhinë të kompletuar dhe funksionale me të gjitha pajisjet, dy dhoma gjumi të mobiluara në tërësi, dy banjo dhe terasë. Orientimi perëndim.

Është e renovuar dhe e mobiluar tërësisht. Posedon ngrohje qendrore nga Termokos.
Hapësirë të mjaftueshme parkimi pranë banesës.

Çmimi: 300€Lokacioni: goo.gl/maps/mf98gRmYs122 

Kontakti: +386 49 705 904
primmogroup@gmail.com

#primmo #primmoqira #patundshmeri #realestate #banesa
Informata rreth publikuesit
Primmo Group
Prishtinë
+38649705904
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »