SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 97m² për qira në lagjen e Muhaxherëve
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
30 Gusht '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
97 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
191493
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
97m² • Dhomë Dite • Kuzhinë • Dy Dhoma Gjumi • Dy Banjo

Banesa ndodhet në objektin afarist-banesorë Prishtina Star në rrugën Lordi Bajron, në afërsi të shkollës fillore Naim Frashëri, zonë shumë e përshtatshme banimi.

Ndërtim i ri me arkitekturë dhe organizim shumë modern dhe funksional, me hapësira shumë komode për jetesë. Me ambiente të këndshme për pushim dhe relaksim, i pajisur me dy ashensorë dhe me video-monitorim brenda dhe përrreth ndërtesës. Mundësi parkimi si brenda poashtu edhe jashtë objektit. Ndërtuar nga kompania Konak Construction, të dëshmuar për ndërtim cilësorë dhe me kualitet.

Është në katin e pestë (5) të banimit, hapësira prej 97m² është e ndarë në dhomë dite, kuzhinë (të ndarë nga dhoma e dites) të kompletuar dhe funksionale me të gjitha pajisjet, dy dhoma gjumi të mobiluara në tërësi, dy banjo, një depo dhe terasë. Orientimi Jug-Lindje. Posedon ngrohje qendrore dhe garazh për veturë.

Çmimi: 400€

Lokacioni: goo.gl/maps/51EQfQGw3tz 

Kontakti: +386 49 705 904
primmogroup@gmail.com

#primmo #primmoqira #patundshmeri #realestate #banesa
Informata rreth publikuesit
Primmo Group
Prishtinë
+38649705904
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »