SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
#SHITEN#banesa EKSKLUZIVE në lagjen Mati1(përball banesave te bardha) të ndërtuara nga MIRI shpk
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Janar '19
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Banjo :
1
ID e produktit :
191494
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#SHITEN#banesa EKSKLUZIVE në lagjen Mati1(përball banesave te bardha) të ndërtuara nga MIRI shpk....
▪️Banesat kanë një ndërtim shumë cilësor dhe janë ndērtuar me standarte europiane...
▪️Kompleksi ka hapsirë të madhe gjelbëruse/këndin e lodrave për fëmijë,parking të jashtëm dhe të brendshum..
▪️Lokacioni i objektit ia mundëson lidhjen e leht me qendren dhe pjesët tjera të qytetit...gjendet afer rruges B dhe C...ka një pozitë mjaft të mirë për banim...
Banesat kanë këtë sip:
➖88.92m2–(2+1)—
➖83.44m2–(2+1)—
➖107.25m2-(3+1)—
➖98.60m2(-(2+1)—
➖32.25m2-(gasonjerk)—
➖63.86m2-(1+1)—
▪️Banesat janë në fazen fillestare të ndērtimit ,objekti përfundon në gjysmen e viti 2019//

Info:+38345653447
Facebook:Maison Patundshmëri
alisinani25@gmil.comPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Maison
+37745653447
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »