SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Salla & Zyre me qera
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
2 Mars
ID e produktit :
191496
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Departamenti për shërbime brenda ECK ofron salla të përshtatshme për mbajtjen e Trajnimeve, Seminareve,Konferencave dhe zyre të mobiluara të përshtatshme për punë.Me një ambient modern dhe me lokacion në qendër të Prishtinës , plotëson të gjitha standartet per akomoditet dhe cilësi.

Salla me kapacitete nga më të ndryshmet :
Salla të vogla Kapaciteti x3 ( 15 persona )
Salla të mesme Kapaciteti x3 ( 25 persona )
Salla të mëdha x3 ( 50 persona )
Salla e IT-s ( 16 persona ) Salla e Konferencave ( 10 persona )
Zyre të mobiluara x12 (+2 persona)
Informata rreth publikuesit
Labinot
Prishtinë
049454541
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »