SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VR REAL ESTATE AGENCY BANESA NË SHITJE ULPIANË
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
6 Dhjetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
59 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
191507
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa e cila gjendet në qytetin:Prishtinë,lagje:Ulpianë (afër Teb Bank) ,kati:I parë(I)sipërfaqja:59m2.
Banesa poisedon:dy dhoma gjumi,sallon me kuzhin,banjo,depo e vogël dhe një ballkon.Banesa ka edhe bodrumin i cili mund të shëndrohet ne lokal për biznes,sipërfaqja e bodrumit ka 23m2.
Çmimi:150.000€
Tel: 044 300 089
Tel: 044 260 024
Email:info@vrestate.info
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »