SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtëpi 350m2 me qira në lagjen Sofalia.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
3
Madhësia :
350 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
191509
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtëpi 350m2 me qira në lagjen Sofalia.
Shtëpia gjendet në lagjen Sofalia, afër Univesitetit Amerikan (AUK) si dhe Shkollës Normale. Është e gatshme për banim dhe ndodhet në një pozitë shumë të mirë për banim. Shtëpia është e mobiluar mirëpo është edhe opsioni që të lëshohet me qira e pa mobiluar.
Shtëpia ka këto karakteristika: 7 Ari truall, Oxhak (Kamin), Ngrohje qëndrore me dru dhe me Pelet, Parking Privat, Garazhë, Podrum, Shtëpizë të vogël në oborr për dru dhe pajisje të oborrit, Oborr të rregulluar dhe të mirëmbajtur mirë etj.
Shtëpia ka këtë renditje:
- Kati përdhesë:
1 Dhomë ndenje
1 Kuzhinë me tryezari
1 Banjo
1 Kuzhinë verore
1 Depo
1 Garazhë

- Kati i I-rë:
1 Master bedroom
3 Dhoma gjumi
1 Banjo
1 WC
1 Utility

Agjencioni i Patundshmërisë
TOPIA Real Estate

038/224-222 ; 049/596-777
Web: www.topia-ks.com  
e-mail: info@topia-ks.com

TOPIA Real Estate
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »