SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten banesat ne sip. prej 78.20m2 dhe 78.63 ne Fushë Kosovë afer Bau marketit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Tetor '18
ID e produktit :
191513
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten banesat ne sip. prej 78.20m2 dhe 78.63 ne Fushë Kosovë afer Bau marketit, banesat posedojn te dhënat si ne vijim: • Banesa 78.20m2 gjendet ne katin e VIII, është e ndertuar nga Al-trade ne kompleksin banesor Linda 4, tipi A, banesa posedon një sallon me kuzhin, dy dhoma gjumi, një banjo, një WC, 1 depo dhe 1 terasë.
• Banesa 78.63m2 gjendet ne katin e VIII, është e ndertuar nga Al-trade ne kompleksin banesor Linda 4, tipi D, banesa posedon një sallon me kuzhin, dy dhoma gjumi, një banjo, një WC, 1 depo dhe 1 terasë.
Te gjitha banesat janë ndërtim e sipër dhe te njejtat përfundojn-dorëzohen çelsat me datën 30.10.2018

-Çmimi sipas marrëveshjes.
Informata rreth publikuesit
Ndriqim
Drenas
044598999
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »