SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Qender
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
16 Maj
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Oxhak, Ballkon
ID e produktit :
191515
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa eshte ne katin e 6 ka siperfaqe rreth 80m2 me kete renditje :
-Dhome dite me kuzhine
-2 dhoma gjumi
-banjo dhe
-ballkon
Mobilohet

Cmimi eshte 450euro i negociueshem

Per informata me te hollesishme na kontaktoni ne :
044 755 859 | 045 40 12 12 | 049 41 31 58 | 038 22 66 78
email - omegaprishtina@gmail.com
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »