SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VR REAL ESTATE AGENCY SHTËPIA NË SHITJE QENDRESA
Çmimi :
€250,000.00
Kategoria :
Postuar :
6 Dhjetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
120 m²
ID e produktit :
191516
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtëpia e cila gjendet në qytetin:Prishtinë,lagje:Qëndresa,kati:dy katëshe(II)sipërfaqja:120.75m2.
Shtëpia posedon: kati I parë(I) një dhom gjumi,sallon me kuzhin,një banjo, kati i dytë(II) katër dhoma gjumi,një banjo dhe dy ballkona
Çmimi:250.000€
Tel: 044 300 089
Tel: 044 260 024
Email:info@vrestate.info
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
Lagjja Qëndersa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »