SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese (kate shtepie) me qira ne Tasligje
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 00:00
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
130 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
191520
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet ( kate shtepie) banese me qira ne Tasligje, eshte komplet e mobiluar, ka nxemje qendrore, 130m2

Banesa ka kete renditje:
>> tri dhoma gjumi
>> sallon dhe kuzhine
>> banjo
>> ballkon
>> koridor
Qmimi 800€ ( me te gjitha shpenzimet)

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
044/ 333-511
WhatsApp & Viber:
+383 44 333 511
Informata rreth publikuesit
Ilir
Prishtinë
044333511
Tasligje [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »