SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
|PEMA|-Shitet banesë, 106 m2, Kalabri, Lesna Riera
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Janar '19
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
106 m²
ID e produktit :
191523
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pema Patundshmëri ofron për shitje, banesë 106 m2, në Kalabri, tek Lesna Riera, Prishtinë.
__
Banesa 106 m2 gjindet në katin 7 (shtatë), ku ofron një pamje shumë të mirë të qytet dhe ndahet në: sallon me kuzhinë, 2 (dy) --dhomë gjumi, banjo, wc ndarëse, ballkon, korridor.
__
Vlenë të ceket që gjinden vetëm 2 (dy) banesa në kat.
__
Çmimi:
Me marrëveshje.
__
Për më shumë informata:
045 610 444 (+Viber, Whatsapp).

|Pema Patundshmëri|
Informata rreth publikuesit
Pema Patundshmëri
Prishtinë
+37745610444
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »