SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 69m2 ne shitje ne Mati 1 !DELTA
Çmimi :
€55,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
69 m²
ID e produktit :
191524
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 69m2 ne shitje ne lagjen "Muharrem Fejza" afer kompleksit "Hoxha Group"
Ndodhet ne katin e shtate te banimit me ashensor funksional ndersa ka kete renditje- dy dhoma gjumi, salloni, kuzhina, banjo dhe ballkon qe ka qasje nga salloni e dhoma e gjumit
Çmimi i diskutueshem
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »