SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 75m2 ne shitje ne Bregun e Diellit !DELTA
Çmimi :
€81,500.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
75 m²
ID e produktit :
191530
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 75m2 ne shitje ne "Bregun e Diellit" te banesat e "Standardit"
Ndodhet ne katin e dyte te banimit, ndersa posedon dy dhoma gjumi, salloni, kuzhina me tryezari, nje depo, banjo, wc dhe ballkon
Garazha 17m2 eshte nentokesore, si dhe depon afer garazhes 3.5m2
Banesa eshte e re me plan funksional dhe e mobiluar ne menyre moderne, hapsire te ndricueshme me pamje jug-perendim, parking ne pjesen e jashtme te objektit te destinuar per banore
Çmimi i baneses, me mobilim, garazhe nentokesore dhe bodrum eshte 81500€
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »