SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Garsoniere me qira ne Pejton te Ambasada e Norvegjise
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
9 Korrik '19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
Studio
Banjo :
1
Madhësia :
40 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
191531
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Garsoniere me qira ne Pejton te Ambasada e Norvegjise, kati i trete, me siperfaqe prej 40m2, ka nje dhome me kuzhine dhe banjo.

Cmimi eshte 220 euro plus shpenzimet, i negociueshem.

Per me shume info na kontaktoni ne nr:
| 044 755 859 | 045 40 12 12 | 049 41 31 58 | 038 22 66 78 |
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Pejton [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »