SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 120m2 ne shitje ne lagjjen Ulpiana !DLETA
Çmimi :
€130,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
120 m²
ID e produktit :
191533
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 120m2 ne shitje ne lagjjen Ulpiana (me dy nivele 65m2 kati perdhes dhe 55 m2 bodrum i rregulluar per banim).
Banesa ndodhet ne nje pozite te pershtatshme e cila munde te shfrytezohet edhe per ordinanc.

Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049157113/049406434/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »