SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 120m2 në shitje në Pejton te Nartel Center.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Shkurt '19
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
120 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
191542
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet në Pejton në kompleksin “Nartel Center”.
Banesa ndodhet në katin e 11-të te llamella A.
Kompleksi “Nartel Center” është ndërtuar me një cilësi të lartë ndërtimi si dhe ofron komoditet për jetesë.
Banesa është e gatshme për banim.
Çmimi sipar marrëveshjes.

Banesa ka këtë renditje:
| 1 Sallon me Kuzhinë
| 2 Dhomë të Fjetjes
| 2 Banjo
| 1 Ballkon

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644 ;
044/636-334; 049/636-333
www.pro-rks.com 
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Pejton [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »