SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm banesen(Gasonjerken) në shitje në Rrugen B 40 m2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Banjo :
1
Madhësia :
40 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
191552
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm banesen(Gasonjerk) në shitje në rrugën B kati i III 40 m2
Banesa është komplet e mobiluar me mobilje të reja dhe posedon:
*Sallon
*Kuzhinë
*Banjo
*Ballkon
*Nxemje Kalldaj
Posedon parking te mjaftushem, lift, interfon,kabllovik, internet,
Cmimi me marrveshje
Code 20019
Per info +38344780999
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »