SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet PentHouse 148m2 ne shitje ne Mati 1 !DELTA
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
148 m²
ID e produktit :
191561
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet PentHouse 148m2 ne shitje ne Mati 1.
Banesa ndodhet ne katin e VIII-te (dy lifte) dhe ka kete renditje:
-Sallon me kuzhin
-Dy Dhoma gjumi
-Banjo
-Teras
Banim 92.27 m2 (800 € m2)
Terasa 55.73m2 (400 € m2)
Objekti posedon 2 lifta, uje 24h , kamera per hapesirat e perbashketa, mirembajtje, parkun per femije etj.

Banesa eshte me flete poseduese dhe mund te perkthehet ne kadaster menjehere.

Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049157113/049406434/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »