SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm Banesen super luksoze në shitje në lagjen Ulpiana kati i IV 300m2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
1
Madhësia :
300 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
191562
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm Banesen super luksoze në shitje në lagjen Ulpiana kati i IV 300 m2
Banesa është super e mobiluar me të gjitha paisjet e reja dhe moderne dhe posedon:
*Sallon
*Kuzhinë
*Pesë dhoma gjumi
*Banjo
*Ballkon
Banesa gjendet në njëren prej lagjeve me te mira në Prishtinë
Cmimi me marrveshje
Code 20022
Per info +38344780999
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »