SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA 102m2 NE MAT1 AFER QENDRES
Çmimi :
€64,000.00
Kategoria :
Postuar :
19 Nëntor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
102 m²
Ekstra :
Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
191565
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa qe behet e gatshme per banim ne fund te ketij viti (2018).
Siperfaqja 102m2, dhome e dites, tri dhoma gjumi, dy banjo, ballkon, korridor.
Kati i 6 dhe 8.
Çmimi 630 euro per meter katror.
Gjithsej 64000 euro
Informata rreth publikuesit
Doni
Prishtinë
+37745878777
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »