SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne Dardani
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Gusht '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
130 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
191566
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne lagjen Dardania tek banesat e gjelberta afer Bill Clinton. Banesa eshte ne katin perdhes dhe ka ndarje ne dy banesa te pershtatshme per banim apo per ushtrimin e veprimartarive te biznesit.
Informata rreth publikuesit
termo dNb
Prishtinë
+38345229678
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »