SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet garsoniera 23m2 ne shitje ne Ulpiane !DELTA
Çmimi :
€31,500.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
23 m²
ID e produktit :
191572
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet garsoniera 23m2 ne shitje ne "Ulpiane" ose me saktesisht afer "Fontanes" perball Fati im, ndodhet ne katin e peste te banimit pa ashensor, posedon- dhome e ndejes se bashku me kuzhine, banjo dhe ballkon
Eshte teresisht e renovuar, ka ngrohje qendrore te qytetit, dokumentacioni komplet i rregullt i gatshem per perkthim te menjehershem
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »