SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 55m2 ne shitje ne Ulpiane !DELTA
Çmimi :
€85,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
ID e produktit :
191573
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 55m2 ne shitje ne lagjen "Ulpiana" ne nje pozite te favorshme per banim familjar
Ndodhet afer rrethit te "Fontana" ose me saktesisht mbi shkollen fillore "Hasan Prishtina" ndersa pamje ka nga parku
Ndodhet ne katin e trete te banimit pa ashensor, posedon- dhomen e ndenjes, kuzhinen, dhome gjumi, banjo dhe ballkon
Eshte e renovuar teresisht, ndersa sa i perket dokumentacionit gjithçka te gatshme per perkthim, ofrohet per shitje me para te gatshme
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »