SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
2 vila okazion!
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Maj '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
200 m²
ID e produktit :
191575
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vila Elitare zotëron një sipërfaqe në total 512.6 m² dhe e ngritur në dy kate . Në katin përdhe përbëhet nga ambjenti i ditës, kuzhinën dhe një dhomë gjumi. Kati i parë përbëhet nga 3 dhoma gjumi dhe një verandë të madhe në katin e dytë. Vila Individuale, e cila është më e vogël në krahasim me vilën elitare, por me të njejtën privatësi; ato janë të vendosura në rreshtin e dytë, direkt pas vilave elitare.Vila individuale zotëron nje sipërfaqe në total 200.4m² Vila ka ambientin e ditës së bashku me kuzhinën (open plan) si dhe një dhomë gjumi në katin përdhe,dhe 2 dhoma gjumi në katin e parë. Vlera në total e vilës 330.000 euro , ku përfshihet dhe parcela që varion në varësi të pozicionit të vilës nga (600-900 m² ) Vila e bashkangjitur me 2 hyrje, e cila ndodhet në vazhdim të vilave individuale. Kjo vilë përbëhet nga 2 njesi, në sipërfaqe totale 191.9m² Vila ka në katin përdhe ambientin e ditës sëbashku me kuzhinen (open plan) dhe në katin e dytë 3 dhoma gjumi. Vlera në total e vilës është 270.000 euro,ku në cmim përfshihet dhe parcela ( pjesa e oborrit që rrethon vilën ) që varion në varësi të pozicionit të viles nga (400-700m² ) Vila e bashkangjitur me 4 hyrje, e cila ndodhet mbi vilat dyshe. Kjo vile përbëhet nga 4 njësi me hyrje individuale. Një nga këto njësi, apo vila në total është119.5m². Vila ka në katin përdhe ambientin e ditës sëbashku me kuzhinën (open plan) dhe në katin e dytë 2 dhoma gjumi. Vlera në total e vilës 170.000 euro , ku në cmim përfshihet dhe parcela ( pjesa e oborrit që rrethon vilën )që varion në varësi të pozicionit të vilës nga (250-600m²)

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Elly
Bronx, New York
+355676038200
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »