SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lëshohet banesa "Zyre"me qira
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Maj '18
Mobilimi :
Pamobiluar
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
191585
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet banesa "Zyre"me qira në qender te semaforat kryesorë afer katedrales.Banesa është në katin e parë 65m2 ka 3 dhoma,nxemje qendrore dhe 2 klima,gjithashtu ka pamje në 2 anë.Është shum e përshtatëshme për shum veprimtari biznezi.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Meni
Pristina
044 124 547
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »