SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese (penthause) me qira ne Arberi
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
140 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
191596
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banese me qira ne lagjen Arberia, banesa (penthause) eshte komplet e mobiluar,, moderne, 140m2

Banesa ka kete renditje:
>> dy dhoma gjumi
>> sallon dhe kuzhine
>> banjo
>> ballkon (60m2 )
>> koridor
Qmimi 800€

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
044/ 333- 511
WhatsApp & Viber:
+383 44 333 511
Informata rreth publikuesit
Ilir
Prishtinë
044333511
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »