SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa ( zyra) 90m2 me qira ne Aktash !DELTA
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Mobilimi :
Pamobiluar
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
ID e produktit :
191603
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet zyra 90m2 me qira ne Aktash.
Banesa ndodhet ne katin e I-re dhe posedone dy njesi ndarese dhe eshte e pershtatshme per shume veprimtari.

Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049157113/049406434/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »