SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohen lokalet 50+58m2 ne shitje ne lagjjen Kalabria !DELTA
Çmimi :
€880.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Madhësia :
58 m²
ID e produktit :
191607
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohen lokalet 50+58m2 ne shitje ne lagjjen Kalabria.
Lokalet ndodhet ne katin e I-re ne nje zone me mjafte perspektiv per te ardhmen.
Lokalet munde te shiten se bashku dhe ndaras.
Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049157113/049406434/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »