SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
#SHITET#banesa EKSKLUZIVE në Veternik te (KONAKU)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Janar '19
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
3
Madhësia :
117.4 m²
ID e produktit :
191610
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#SHITET#banesa EKSKLUZIVE në Veternik te (KONAKU)...117.4m2(3+1)kati 5//▪️Konaku ka një ndërtim shumë cilësorë.banesat janë ndërtuar me standarte europiane..ka hapsirē të mjaftushme gjelbëruse,parkingje të jashtme dhe të brendshme,këndin e lodrave për fëmijë,sigurim fizik 24h etj..▪️Banesa me sip 117.4m2(3+1)ka pamje ka lindja-jugu-perendimi..është e gatshme për banim..ka këtë rënditje:➖qëndrimi ditor(i ndar nga kuzhina)—➖kuzhina—➖3 dhoma tē fjetjes—➖3 banjo—➖depo—➖terasa—▪️Qmimi i VOLITSHUM... info:+38345653447Facebook:Maison Patundshmëri alisinani25@gmail.com

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Maison
+37745653447
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »